Kortez w Raciborskim Centrum Kultury. Wygraj autograf artysty [ZDJĘCIA]

0
Kortez Trio Racibórz

Podczas koncertu zaprezentowano kawałki z debiutanckiej płyty „Bumerang” z 2015 roku. 

24 marca w sali widowiskowej Raciborskiego Centrum Kultury wystąpił Kortez, polski wokalista, kompozytor i muzyk. Przedstawił materiał ze swojej debiutanckiej płyty „Bumerang”, która jest intymnym zbiorem opowiadań o miłości i jej braku. Przebojem stał się utwór „Zostań”, który długo utrzymywał się na Liście Przebojów Programu Trzeciego, a najwyżej był na trzecim miejscu. Kortez to 26-letni kompozytor i wokalista pochodzący z Iwonicza. Ma wykształcenie muzyczne, gra na pianinie, puzonie i gitarze. Kilka lat temu zaczął śpiewać. W grudniu 2013 nie przeszedł precastingu do programu „Must Be the Music. Tylko muzyka”, jednak został zauważony przez Pawła Jóźwickiego, szefa wytwórni Jazzboy. 25 września 2015 ukazała się jego debiutancka płyta „Bumerang”. Razem z Kortezem zagrali: Olek Świerkot oraz Krzysztof Domański.

- reklama -

Kortez obdarzony jest wyjątkowym, głębokim i lekko szorstkim głosem, z którego umiejętnie korzysta. Wysoki, małomówny o melancholijnym spojrzeniu. Godny zaufania. Mówi się o nim że, jest jednym z największych wschodzących talentów na polskim rynku.

Wygraj autograf Korteza!

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy KONKURS. Do rozdania mamy trzy podpisane przez artystę zdjęcia. Aby zdobyć jedno z nich należy podać tytuły trzech piosenek, które znalazły się na krążku „Bumerang”. Odpowiedzi należy przesłać do czwartku 30 marca, do godziny 15.00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości wpiszcie: Kortez.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi oraz polubią stronę raciborz.com.pl na facebooku. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Fot. Anna Łapka

oprac. /j/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here