Kabaret Smile wystąpił w RCK [ZDJĘCIA]

kabaret smile raciborz rck

Raciborzanie bawili się przy skeczach jednego z najpopularniejszych polskich kabaretów. Smile przedstawił swój najnowszy program „To Ci tłumaczę!”

W piątkowy wieczór w Raciborskim Centrum Kultury wystąpił kabaret Smile ze swoim najnowszym programem „To Ci tłumaczę!”. Zanim jednak na deskach RCK pojawiła się grupa z Lublina, publiczność rozśmieszał Szymon Łątkowski.

- reklama -

Członkowie grupy Smile podczas prawie dwugodzinnego spektaklu starali się wyjaśnić kilka zagadnień, które każdy napotyka w życiu codziennym. Zagadnienia, które wbrew pozorom wymagają tłumaczenia w stylu kabaretu Smile.

– Dylematy młodego ojca oraz problemy z naszym pięknym polskim językiem jak zwykle Michał rozwiązuje śpiewająco (tak, naprawdę śpiewa na żywo). Pojawia się jutuberka (modne ostatnio słowo) o skomplikowanym pseudonimie artystycznym. Artyści tłumaczą też i zwracają uwagę na wszechobecne uzależnienie od nowoczesnych technologii, ale też od dopalaczy. Choć śmiało stwierdzić można, że to pierwsze z powodzeniem w nowym programie wykorzystują – opisują program organizatorzy.

Katarzyna Przypadło

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here