Śniadanie biznesowe Inkubatora Przedsiębiorczości

Biznes
Biznes

W środę odbędzie się pierwsze śniadanie biznesowe Inkubatora Przedsiębiorczości. Zaplanowano m.in. wystąpienia dotyczące networkingu i roli sieci kontaktów w biznesie.

7 czerwca o godz. 8:15 w Pubie Piwnica Raciborska odbędzie się pierwsze śniadanie biznesowe Inkubatora Przedsiębiorczości. Zaplanowano wystąpienia dotyczące networkingu i roli sieci kontaktów w biznesie oraz sesję networkingową. Na uczestników będą również czekać przekąski i kawa. Gościem specjalnym będzie Michał Kucharski, Dyrektor ds. Wiedzy i Społeczności w Inkubatorach AIP Śląsk, właściciel firmy Cudotwórnia Events i specjalista od prowadzenia sesji networkingowych.

W trakcie spotkania każdy z uczestników będzie mógł krótko zaprezentować swoją firmę lub ofertę oraz wspomnieć, jakich klientów szuka. W spotkaniu weźmie udział około 30 osób, dlatego warto zabrać ze sobą co najmniej tyle wizytówek. Jeśli część networkingowa okaże się za krótka, będzie możliwość przedłużenia spotkania.

- reklama -

Harmonogram spotkania:
8:15-8:30 Rejestracja uczestników, przyjmowanie wizytówek do loterii i powitalna kawa
8:30-8:40 Rozpoczęcie spotkania – krótka prezentacja idei śniadań biznesowych oraz Klubu Młodego Przedsiębiorcy przez Radosława Knesza z Inkubatora Przedsiębiorczości
8:40-9:00 Wystąpienie gościa specjalnego, Michała Kucharskiego: „Skuteczny networking, czyli jak zbudować i efektywnie wykorzystać sieć kontaktów w biznesie”.
9:00-9:30 Networking w praktyce, czyli sesja poprowadzona Michała Kucharskiego
9:30-9:35 Loteria wizytówkowa, w której nagrodą będzie karta Klubu Młodego Przedsiębiorcy i możliwość prezentacji swojej firmy / oferty w portalu PrzedsiebiorczyRaciborz.pl
9:35-10:00 Śniadanie (szwedzki stół) oraz networking w kuluarach
10:00 Zakończenie oficjalnej części śniadania biznesowego

Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku 6 czerwca do godz. 17:00 lub do wyczerpania bezpłatnych wejściówek. Rejestracja pod adresem https://sniadanieinkubatora.evenea.pl/?source=evenea-directory. Udział w śniadaniu biznesowym jest bezpłatny.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here