„Co nas drażni, co nas wkurza” – e-book na czerwiec

Biblioteka Racibórz:

Dlaczego niektóre dźwięki, zachowania czy rzeczy nas drażnią? W swojej książce wyjaśniają to Joe Palca i Flora Lichtman.

Raz w miesiącu, raciborska biblioteka zachęca do skorzystania z akcji PREZENT OD IBUK LIBRA, w ramach której czytelnicy mogą sięgnąć po dodatkową nowość wydawniczą. Na platformie udostępnionych jest w sumie prawie 3 tys. e-booków. W czerwcu biblioteka proponuje swoim czytelnikom lekturę książki „Co nas drażni, co nas wkurza”.

- reklama -

Dlaczego niektóre dźwięki, zapachy czy zachowania innych ludzi budzą w nas ogromną irytację? Czemu nie potrafimy znieść takich drobiazgów? Dlaczego rzeczy, które nie mają w gruncie rzeczy większego znaczenia, drażnią nas i denerwują? W swojej książce, Joe Palca i Flora Lichtman sięgnęli do badań i teorii, by wyjaśnić, dlaczego na niektóre bodźce reagujemy tak silną awersją.

– Aby wypożyczyć książkę, wystarczy jedynie dostęp do Internetu i indywidualny kod PIN, który można otrzymać w każdym oddziale i filii raciborskiej biblioteki. Zachęcamy do lektury! – informuje Małgorzata Szczygielska, dyrektor MiPBP.

publ. /k/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here