Dni Raciborza 2017: Koncert Hani Hołek z zespołem [ZDJĘCIA]

Hania Hołek

Rozpoczęło się wielkie świętowanie tegorocznych Dni Raciborza z pompą na 800-lecie. Jako pierwsza dla raciborzan wystąpiła Hana. 

Po koncercie Hani Hołek zaplanowany jest koncert gwiazdy wieczoru Dawida Kwiatkowskiego.

- reklama -

Hania Hołek swoją przygodę z muzyką rozpoczynała w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu. Wokalistka reprezentowała Polskę na jednym z najbardziej prestiżowych festiwali muzycznych Langollen International Musical Eisteddfod 2009 w Walii. Zdobyła kilkanaście nagród na festiwalach ogónlnopolskich oraz międzynarodowych w Polsce i za granicą. W programie „Bitwa na Głosy” rzuciła swoim głosem na kolana Wojciecha Jagielskiego. Wzięła udział w piątej edycji programu The Voice od Poland, gdzie śpiewała w drużynie Tomsona i Barona.

Gwiazdą piątkowego wieczoru (9 czerwca) będzie Dawid Kwiatkowski (godz. 19.00). W sobotę (10 czerwca) wystąpią: kultowa IRA (godz. 18.00) oraz Afromental (godz. 20.00). Święto Raciborza zakończy w niedzielę (11 czerwca) występ orkiestr (m.in. Raciborska Orkiestra Dęta „Plania”, Młodzieżowa Orkiestra Raciborskiego Centrum Kultury) oraz Bartnicky Band.

Czytaj również: Dni Raciborza 2017- PROGRAM

Patronat medialny: Gazeta Informator, raciborz.com.pl

Fot. Andrzej Zieliński

/j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here