Studenci Instytutu Sztuki będą bronili się na zamku

obrony pwsz raciborz zamek piastowski

Tradycyjnie na Zamku Piastowskim odbędą się obrony prac dyplomowych studentów Instytutu Sztuki raciborskiej PWSZ.

5 lipca w domu książęcym na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbędą się obrony prac dyplomowych studentów Instytutu Sztuki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu. Bronione będą zarówno prace artystyczne (malarstwo, fotografia, fotografia), jak i prace teoretyczne. Do obrony przystąpią: Magdalena Bogdan, Natalia Chlebek, Agnieszka Król, Kamila Mielcarek, Karolina Mleczko, Angelika Pawera, Dominika Winkler, Andrea Ziegler i Kamila Ziegler.

- reklama -

Po raz pierwszy takie obrony miały miejsce w lipcu 2012 roku. Jak mówi Grażyna Wójcik, dyrektor Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu, otwarta dla publiczności obrona na zamku to większe przeżycie. – Taka obrona utkwi w pamięci studentów na długie lata – podkreśla.

Prace będzie można oglądać do połowy lipca w godz. od 10:00 do 18:00. Wstęp po wykupieniu biletu w Punkcie Informacji Turystycznej – parter (budynek bramny). Zwiedzanie co pełną godzinę z przewodnikiem. Zainteresowane grupy proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny +48 32 700 60 52 lub e-mailowy: [email protected]

fot. Zamek Piastowski
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here