Unia Racibórz zorganizowała Wakacyjny Turniej Siatkonogi [ZDJĘCIA]

0
wakacyjny turniej siatkonogi unia raciborz

Piłkarze rywalizowali o Puchar Prezesa KS Unia Racibórz.

W środę na stadionie przy ul. Srebrnej odbył się Otwarty Wakacyjny Turniej Siatkonogi o Puchar Prezesa KS Unia Racibórz. Wzięło w nim udział 18 par, które rywalizowały w czterech kategoriach wiekowych: U10, U13, U16 i OPEN.

- reklama -

Kategoria OPEN

Grupa A
Kolejka – Zawodnicy – Wynik
1 Pientka Mateusz / Mizia Marcin – Tiebler Szymon / Max Frydrych 2:0
Podstawka Patryk / Potaczek Artur – Gawryluk Damian / Ciszowic Robert 2:0
2 Tiebler Szymon / Max Frydrych – Podstawka Patryk / Potaczek Artur 0:2
Łagosz Bartosz / Rajda Mateusz – Pientka Mateusz / Mizia Marcin 0:2
3 Podstawka Patryk / Potaczek Artur – Łagosz Bartosz / Rajda Mateusz 2:0
Gawryluk Damian / Ciszowic Robert – Tiebler Szymon / Max Frydrych 2:0
4 Łagosz Bartosz / Rajda Mateusz – Gawryluk Damian / Ciszowic Robert 0:2
Pientka Mateusz / Mizia Marcin – Podstawka Patryk / Potaczek Artur 1:2
5 Gawryluk Damian / Ciszowic Robert – Pientka Mateusz / Mizia Marcin 1:2
Tiebler Szymon / Max Frydrych – Łagosz Bartosz / Rajda Mateusz 0:2
Grupa B
Kolejka – Zawodnicy – Wynik
1 Grabiniok Wojciech / Abramczyk Denis – Woniakowski Paweł / Chałupiński Rafał 0:2
Kasprzyk Adrian / Flis Bartek – Radoń Filip / Stępiński Paweł 2:0
2 Woniakowski Paweł / Chałupiński Rafał – Kasprzyk Adrian / Flis Bartek 2:0
Wilusz Mateusz / Cerkowniak Krzysztof – Grabiniok Wojciech / Abramczyk Denis 2:0
3 Kasprzyk Adrian / Flis Bartek – Wilusz Mateusz / Cerkowniak Krzysztof 2:1
Radoń Filip / Stępiński Paweł – Woniakowski Paweł / Chałupiński Rafał 0:2
4 Wilusz Mateusz / Cerkowniak Krzysztof – Radoń Filip / Stępiński Paweł 2:0
Grabiniok Wojciech / Abramczyk Denis – Kasprzyk Adrian / Flis Bartek 1:2
5 Radoń Filip / Stępiński Paweł – Grabiniok Wojciech / Abramczyk Denis 2:0
Woniakowski Paweł / Chałupiński Rafał – Wilusz Mateusz / Cerkowniak Krzysztof 2:0

Półfinały:
Podstawka Patryk / Potaczek Artur – Kasprzyk Adrian / Flis Bartek 2:0
Woniakowski Paweł / Chałupiński Rafał – Pientka Mateusz / Mizia Marcin 2:0
Finał:
Podstawka Patryk / Potaczek Artur – Woniakowski Paweł / Chałupiński Rafał 2:0

U16 – klasyfikacja końcowa
1. Kotala Grzegorz / Konopacki Jakub
2. Broniewicz Marcin / Muzyk Paweł
3. Bialik Kamil / Szwed Wojciech

U13 – klasyfikacja końcowa
1. Walaszek Tomasz / Kampka Wiktor
2. Gasidło Simon / Telejko Michał

U10 – klasyfikacja końcowa:
1. Oszek Kacper
2. Rutowicz Michał
3. Ronin Maksymilian

Katarzyna Przypadło

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here