Rak zabija 3-letniego Mateusza z Raciborza. Możesz mu pomóc!

Operacja mózgu w klinice w Wiedniu to ostatnia szansa dla chłopca na przezwyciężenie raka. By uratować życie syna, jego rodzice muszą uzbierać ponad 160 tys. złotych. Nie bądź obojętny, liczy się każda złotówka!

 

- reklama -

Mateusz połowę swojego krótkiego życia spędził na onkologii. Ma 3 lata – choruje od 1,5 roku. Na oddziale, gdzieś pośród płaczu innych dzieci, jego życie powoli gaśnie. Rak zabiera uśmiech z jego dziecięcej twarzy, skazuje na ból. W końcu rzuca na szpitalne łóżko i nie pozwala z niego wstać. W żyły wlewa kolejne chemie. Na to wszystko każe patrzeć rodzicom, którzy rozpaczliwie próbują szukać ratunku – tego ostatniego światełka w tunelu, które pozwala wierzyć, że ich dziecko będzie żyło. Ostatnia szansa na życie dla Mateusza czeka w Wiedniu.

– Nie możemy czekać na dzień, w którym lekarze powiedzą nam, że mamy żegnać się z Mateuszkiem. Wiemy, że jeśli guz urośnie choć o centymetr, będziemy bliżej śmierci. Czy zdążymy? Czy uda nam się wyprzedzić śmierć? Mając to pytanie w głowie, nigdy nie zaśniemy spokojnie. Błagamy, pomóżcie nam uratować życie naszego synka… – zwracają się rodzice chłopca.

By pomóc chłopcu wejdź na stronę siepomaga.pl i dokonaj wpłaty. Liczy się każda złotówka! Zbiórka potrwa do 17 lipca.

 

 

/mh/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here