„Zemsta nietoperza”. Operetka Johanna Straussa II w RCK

zemsta nietoperza rck raciborz

Gratka dla miłośników operetki. Jesienią w Raciborzu będzie można zobaczyć „Zemstę nietoperza”. Bilety już w sprzedaży.

15 października o godz. 18:00 w sali widowiskowej RCK RDK przy ul. Chopina 21 będzie można zobaczyć operetkę Johanna Straussa syna pt. „Zemsta nietoperza”. Wystąpi Orkiestra Symfoniczna, soliści, chór i balet Morningstar Music Agency. Bilety w cenie 70 zł i 50 zł do nabycia w kasach RCK oraz na stronach rck.com.pl i biletyna.pl. Honorowane raciborskie karty: Senior 60+ i Rodzina+.

- reklama -

Historia, która zaczyna się w mieszczańskim domu, przechodzi przez salę balową, aby zakończyć się… w więzieniu, bawi od prawie półtora wieku publiczność na całym świecie. Intryga, przebrania, walce, kuplety – to wszystko tworzy niepowtarzalna atmosferę i pozwala przeżyć wspaniały wieczór, wypełniony śpiewem i śmiechem.

Salonowa, dowcipna intryga w XIX-wiecznym kurorcie pod Wiedniem. Stary Wiedeń to prawdziwy bohater tej jednej z najlepszych i najbardziej popularnych operetek świata. Johann Strauss, słynny „król walca” skomponował ją zaledwie w kilka tygodni, a prapremiera okazała się olbrzymim sukcesem. Brawurowa komedia pomyłek z intrygującym librettem w doskonałym tłumaczeniu Juliana Tuwima do dziś nie zmiennie bawi do łez.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here