Zespół Uśmiech zaprasza miłośniczki tańca

usmiech tworkow taniec

We wrześniu odbędą się przesłuchania dla dziewczynek od 5 do 7 lat.

Zespół Uśmiech z Tworkowa w 2018 r. będzie obchodził 30-lecie istnienia. We wrześniu odbędą się przesłuchania. – Dołącz do tancerek Uśmiechu w sezonie jubileuszowym – zachęca grupa.

- reklama -

Przesłuchania do Mini Uśmiechu dla dziewczynek w wieku 5-7 lat odbędą się w poniedziałki – 4, 11, 18 i 25 września w godz. 15:30-16:45 w sali Centrum Kultury w Tworkowie.

Zespół Uśmiech został założony w 1988 roku. Młodzi artyści wykonują tańce folklorystyczne, nowoczesne oraz miniatury taneczne. Repertuar zespołu jest bardzo różnorodny – od inscenizacji i widowisk tanecznych, poprzez tańce ludowe, prezentacje mażoretek i cheerleaderek po tańce współczesne i disco show. Grupa uczestniczy w różnorakich imprezach na szczeblu lokalnym, gminnym i rejonowym. Ma na swoim koncie wiele znaczących sukcesów – corocznie zajmuje czołowe lokaty na festiwalach tanecznych od szczebla powiatowego po krajowy, zdobywając uznanie widzów, satysfakcję i motywację do dalszej pracy. Występuje także poza granicami kraju – reprezentuje gminę Krzyżanowice na festiwalach tańca w partnerskich gminach w Czechach i na Węgrzech.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here