Agnieszka Janasiak zwyciężczyni Wings for Life w 2016 pobiegnie w III RAFAKO Półmaraton Racibórz

Do startu III RAFAKO Półmaraton Racibórz pozostały 2 tygodnie. Z dnia na dzień powiększa się lista zawodników, dołączają też kolejni goście specjalni, którzy 27 sierpnia chcą spędzić czas w Raciborzu. Powalczyć o zwycięstwo w raciborskim biegu przyjedzie Agnieszka Janasiak, która wygrała ubiegłoroczną edycje Wings for Life.

- reklama -

RAFAKO Półmaraton Racibórz to nie tylko rywalizacja sportowa na 21 097, 5 m, ale wspaniała zabawa z cennymi nagrodami (m.in. do wygrania jest samochód Toyota Aygo), czy piknik rodzinny. Sierpniowe święto sportu to również doskonała okazja do spotkania się ze znanymi osobami.

Chęć udziału w raciborskim półmaratonie wyraziła Agnieszka Janasiak, zwyciężczyni Wings for Life 2016. Po tym fenomenalnym starcie, Agnieszka doznała kontuzji. Teraz dokonuje wszelkich starań, aby znów wrócić do szczytowej formy. Jej cel, na ten rok, to wygrana w Poznań Maraton. Zanim tego dokona szykuje się na ostrą rywalizację w RAFAKO Półmaraton Racibórz.

Przypomnijmy, że swój udział w półmaratonie zapowiedzieli już: Paweł Januszewski, lekkoatleta, twórca programu „Biegam bo Lubię”; Sebastian Wątroba, aktor seriali paradokumentalnych kryminalnych, znany z „W-11 Wydział Śledczy”, czy „Komisariatu”, który obecnie emituje TVP1. Do tego grona dołączą również: zapaśnik Ryszard Wolny, złoty medalista Igrzysk Olimpijskich z Atlanty (1996 r), obecnie wiceprezes Polskiego Związku Zapaśniczego i raciborzanin. Jak również młody, ale bardzo dobrze rokujący raciborzanin Sebastian Jezierzański, obecny Mistrz Polski w zapasach stylem wolnym. Z tegorocznymi gośćmi będzie można spotkać się w Miasteczku Biegowym (teren SP4), zrobić sobie zdjęcie, poprosić o autograf lub zadać pytanie.

Zapisy do półmaratonu prowadzone są pod adresem: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/listy/?zawody=2891.

publ. /ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here