Lokale na start czekają na młodych przedsiębiorców

Lokale na start
Lokale na start

Lokale i inne powierzchnie użytkowe znajdujące się w centrum miasta, które można dostosować do prowadzenia danej działalności i z których można korzystać bez opłacania czynszu przez okres 24 miesięcy, a po tym czasie wynająć wg obowiązujących w mieście stawek

- reklama -

„Lokale na Start” skierowane są do następujących podmiotów:

1) rozpoczynających działalność gospodarczą,
2) mikro i małych przedsiębiorstw prowadzących działalność nie dłużej niż 3 lata,
3) przedsiębiorstw wywodzących się ze środowiska akademickiego: zakładanych przez studentów, absolwentów i pracowników naukowych, którzy poprzez prowadzenie działalności gospodarczej komercjalizują dorobek naukowy.

Lokale i inne powierzchnie użytkowe znajdujące się w centrum miasta, które można dostosować do prowadzenia danej działalności i z których można korzystać bez opłacania czynszu przez okres 24 miesięcy, a po tym czasie wynająć wg obowiązujących w mieście stawek!

ul.Ogrodowa 37 – lokal zlokalizowany w II strefie, znajduje się w suterenie i składa się z sześciu pomieszczeń o łącznej powierzchni użytkowej 46,44 m2 . Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną oraz wodno – kanalizacyjną, brak instalacji gazowej i ogrzewania. Lokal wymaga remontu i adaptacji na potrzeby działalności gospodarczej.

ul. Stalmacha 14/2A – lokal zlokalizowany w II strefie, znajduje się w kondygnacji piwnicznej i składa się z pięciu pomieszczeń i wc o powierzchni użytkowej 48,76 m2. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną oraz wodno – kanalizacyjną. W lokalu brak jest instalacji gazowej oraz ogrzewania. Lokal wymaga remontu i adaptacji na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej.

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here