
Spotkanie organizacyjne odbędzie się w najbliższy wtorek.
Raciborskie Centrum Kultury zaprasza młodzież od 15 lat i dorosłych na profesjonalną naukę śpiewu klasycznego. Zajęcia prowadzi Tomasz Jedz, solista wielu teatrów operowych i muzycznych w Polsce, m.in. Teatru Wielkiego w Łodzi, Teatru Wielkiego w Poznaniu, Teatru Muzycznego ROMA w Warszawie, Teatru Muzycznego CAPITOL we Wrocławiu czy Teatru Rozrywki w Chorzowie.
Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się 26 września o godz. 18:00 w RCK RDK przy ul. Chopina 21 w sali wokalnej (105) na I piętrze. Miesięczny koszt zajęć wynosi 200 zł (4 spotkania po 45 minut).

oprac. /kp/




![Aleksander Talkowski oczarował publiczność. Letni koncert na schodach biblioteki [ZDJĘCIA] Aleksander Talkowski oczarował publiczność. Letni koncert na schodach biblioteki](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/aleksander-talkowski-biblioteka-teatr-na-schodach.jpg)






![Wakacyjne podróże po literaturze. Dzieci odkrywały świat hobbitów i detektywów [ZDJĘCIA] Wakacyjne podróże po literaturze. Dzieci odkrywały świat hobbitów i detektywów](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/lato-z-biblioteka-32.jpg)
![„Lato z Biblioteką” trwa. W filiach nie brakuje atrakcji dla najmłodszych [ZDJĘCIA] „Lato z Biblioteką” trwa. W filiach nie brakuje atrakcji dla najmłodszych](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/wakacje-z-biblioteka.jpg)

![Dzieci tworzyły własne piosenki podczas półkolonii w RCK [ZDJĘCIA] [WIDEO] Dzieci tworzyły własne piosenki podczas półkolonii w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/polkolonie-rck-piosenkobranie.jpg)



![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)
![Turyści z Raciborza zdobyli Orlicę i Jagodną [ZDJĘCIA] Turyści z Raciborza zdobyli Orlicę i Jagodną](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/pttk-raciborz-gory-1.jpg)


