„KEDI. Sekretne życie kotów” w kinie Przemko

kedi sekretne zycie kotow
Kedi. Sekretne życie kotów.

Po wakacyjnej przerwie wracają czwartkowe seanse filmowe w Dyskusyjnym Klubie Filmowym PULS w Kinie Przemko w Raciborzu.

5 października o godz. 18:00 w kinie Przemko (DK Strzecha, ul. Londzina 38) odbędzie się seans głośnego filmu dokumentalnego „KEDI. Sekretne życie kotów” (reż. Ceyda Torun), który swoją polską premierę miał w lipcu 2017 roku. – Z pewnością urzekną Was genialne zdjęcia i piękna muzyka, ale Wasze serce skradną główni bohaterowie. To prawdziwy must-see dla wszystkich miłośników kotów! – zaprasza RCK. Bilety w cenie 5 zł (do nabycia w kasach RCK lub na stronie www.rck.com.pl). Honorowane raciborskie karty: Senior 60+, Rodzina +.

- reklama -

Stambuł to miasto z niezwykłą, sięgającą tysięcy lat historią i zarazem jedyne w swoim rodzaju najprawdziwsze kocie imperium. Koty, mając w nim swoje wyjątkowe, zaszczytne miejsce, są nieodłączną częścią lokalnej społeczności. Żyją na styku dwóch światów – dzikiego i cywilizowanego: nie mają swoich właścicieli, ale każdego dnia towarzyszą mieszkańcom w chwilach smutku i radości. Bywają drapieżne, uparte, zdeterminowane, ale też wdzięczne, radosne i wierne. A tak naprawdę są najważniejszymi mieszkańcami Stambułu – ukrytym skarbem miasta, niestrudzonymi towarzyszami i nieoczywistym lustrem, w którym każdy może się przejrzeć. Wystarczy spojrzeć na świat z ich perspektywy. Spryciara, Przylepa, Sułtan, Flirciarz, Bestia, Szajba i Cwaniak to wyjątkowe indywidualności, które są naszymi przewodnikami po filmowym Stambule. Oglądamy z bliska ich codziennie przygody, długie wędrówki i spotkania z mieszkańcami. Niezależne i wolne zaglądają do sklepów, kawiarni i mieszkań. Nikt nie potrafi oprzeć się ich urokowi, a Stambuł byłby bez nich zupełnie innym miastem. Poznajcie ich sekretne życie.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here