Jadwiga Czajkowska gościem Klubu Przyjaciół Biblioteki na Ostrogu [ZDJĘCIA]

Jadwiga Czajkowska gościem Klubu Przyjaciół Biblioteki na Ostrogu.

Czytelnicy spotkali się z Jadwigą Czajkowską, pochodzącą z Kuźni Raciborskiej autorką książek „Macocha” i „Ufać zbyt mocno”.

Za członkami Klubu Przyjaciół Biblioteki na Ostrogu kolejne spotkanie. Tym razem gościem biblioteki była Jadwiga Czajkowska, pochodząca z Kuźni Raciborskiej autorka książek „Macocha” i „Ufać zbyt mocno”.

- reklama -

Na spotkanie przybyli licznie miłośnicy książek obyczajowych, jak również znajomi samej autorki. Pani Jadwiga wyczerpująco i z dużą dozą humoru opowiadała o swojej pierwszej książce „Macocha”, napisanej na podstawie osobistych przeżyć i doświadczeń. Książka, jak wspomniała autorka, spotkała się z ciepłym odbiorem wśród czytelników i dziś jest nie do zdobycia na rynku księgarskim.

Z kolei druga książka o przewrotnym tytule „Ufać zbyt mocno” sprowokowała uczestników spotkania do dyskusji na temat doświadczeń w kontakcie z bankami i produktami nam „oferowanymi”. Na pytanie „Czy można kochać, ufać, wierzyć zbyt mocno?” pani Czajkowska wyznała, że sama kieruje się w życiu raczej zasadą ograniczonego zaufania.

Na koniec pisarka podpisała przyniesione przez czytelników książki. Powieści można także wypożyczyć w raciborskiej bibliotece.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here