Eko-Okna wśród „Gepardów Biznesu 2016”

Eko-Okna wśród „Gepardów Biznesu 2016”
Eko-Okna wśród „Gepardów Biznesu 2016”

Dynamiczny rozwój firmy Eko-Okna po raz kolejny został doceniony przez Instytut Europejskiego Biznesu.

- reklama -

 

Eko-Okna drugi rok z rzędu sięgnęły po tytuł „Geparda Biznesu”. Laureatów konkursu wyłoniono spośród 70 tys. przedsiębiorstw. Wyróżniono te, które w ciągu roku osiągnęły największy wzrost wartości rynkowej i wykazały się największą dynamiką rozwoju. Według danych finansowych, zebranych przez organizatora konkursu, czyli Instytut Europejskiego Biznesu, Eko-Okna odnotowały dynamikę wartości rynkowej rzędu 88,5%. Taki wynik pozwolił spółce znaleźć się w gronie laureatów konkursu „Gepard Biznesu 2016”.

Uzyskanie tytułu potwierdziło wysoką pozycję firmy. W ciągu ostatnich lat spółka stała się jednym z głównych producentów okien w kraju. W tym roku zostawiła w tyle konkurencje i stała się czołowym, pod względem obrotu, polskim producentem stolarki. Eko-Okna, które w przyszłym roku obchodzić będą jubileusz 20-lecia, niczym nie przypominają już firmy sprzed kilku lat. Dziś produkcja odbywa się na ponad 70 tys. m2, każdego dnia mury fabryk w Kornicach opuszcza nawet 5500 produktów, a oferta firmy nieustannie się poszerza.

– Okna PVC oczywiście nadal pozostają naszą główną gałęzią produkcyjną, ale nie jedyną. Produkujemy również duże ilości rolet zewnętrznych, stolarki aluminiowej. Cały czas inwestujemy w rozwój tych działów. Dążymy do stworzenia kompletnej oferty. Chcemy, aby klient jednym transportem otrzymał od nas wszystko, czego potrzebuje do ukończenia inwestycji. Niedawno rozpoczęliśmy także produkcję bram segmentowych, okiennic oraz drzwi. Być może to właśnie ciągły rozwój, chęć samodoskonalenia się pozwoliła nam sięgnąć po tytuł „Geparda Biznesu 2016”– mówi Łukasz Kucharczyk, dyrektor ds. sprzedaży, marketingu i rozwoju produktów.

Fot. Eko-Okna

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here