Ogólnopolski konkurs „Racibórz w legendach i tajemnicach”

zamek piastowski raciborz
Zamek Piastowski w Raciborzu.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, niezależnie do wieku, którzy lubią tworzyć.

W ramach obchodów 800 lat nadania praw miejskich Raciborzowi raciborska biblioteka zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Racibórz w legendach i tajemnicach”. Może wziąć w nim udział każdy, kto lubi tworzyć, niezależnie od wieku. Należy wykonać ilustrację, pracę komputerową, kukiełkę lub pracę przestrzenną (np. makietę) tematycznie związaną z historią Raciborza. Zamek Piastowski, baszta, zabytkowe kamienice, piękna starówka, browar czy muzeum – uczestnicy nie będą mogli narzekać na brak inspiracji.

- reklama -

Konkurs ma charakter otwarty. Odbywać się będzie w pięciu kategoriach: kategoria I – do lat 6, kategoria II – od 7 do 10 lat, kategoria III – od 11 do 14 lat, kategoria IV – powyżej 15 lat, kategoria V – rodzinna (prace wykonane przez dzieci, które nie ukończyły 18. roku życia i ich rodziców lub prawnych opiekunów). Termin składania prac mija 24 listopada. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 7 grudnia o godz. 16:00 w bibliotece przy ul. Jana Kasprowicza 12. Najlepsze prace zostaną nagrodzone książkami.

Regulamin oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej biblioteki: http://www.biblrac.pl/pl/site/wydarzenie/1478-ogolnopolski-konkurs-plastyczny—quot-raciborz-w-legendach-i-tajemnicach-quot-.html.

konkurs plastyczny raciborz

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here