Dzień Otwartych Drzwi w SP18 [ZDJĘCIA]

0
dzien otwarty sp18 raciborz
Szkoła Podstawowa nr 18 w Raciborzu.

Z okazji Dnia Otwartych Drzwi, we wtorek 24.10.2017 r. Szkołę Podstawową nr 18 im. Książąt Raciborskich w Raciborzu odwiedziły przedszkolaki z pięciu raciborskich placówek. Po serdecznym przywitaniu przez panią wicedyrektor Sławę Mądrzyńską-Galińską, dzieciaki obejrzały teatrzyk, na który składały się dwie uwspółcześnione wersje znanych bajek o Kopciuszku oraz o Jasiu i Małgosi. Przedstawienia  przygotowali   starsi  uczniowie  pod opieką pani Barbary Wróbel.

Następnie dzieci brały udział w różnorodnych zajęciach – sportowych, językowych, matematyczno-przyrodniczych. Poza tym robiły owocowe koreczki, rozwiązywały zagadki    i słuchały piosenek o zdrowym odżywianiu.

- reklama -

Dla wszystkich przedszkolaków pierwsza wizyta w szkole była wielkim przeżyciem. Dzieciaki z  ogromnym zaangażowaniem wykonywały  postawione im zadania. Jednocześnie niektóre dzieci zgłosiły chęć przyjścia do naszej szkoły we wrześniu, jako uczniowie klasy pierwszej. Od razu umówiliśmy się na kolejne spotkanie, które odbędzie się 18 listopada bieżącego roku.

 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here