Rodzina gwarantem bezpieczeństwa. Strefa Chwały Festiwal [WIDEO]

rodzina
Rządowy program społeczny 500+ zdaniem urzędników przynosi efekty. fot.: pixabay.com

Już w sobotę rozpocznie się Strefa Chwały Festiwal, któremu będzie towarzyszyło hasło „Rodzina gwarantem bezpieczeństwa”.

Rozpoczęło się odliczanie do zimowej edycji Festiwalu Strefa Chwały pod hasłem „Rodzina gwarantem bezpieczeństwa”. Start już jutro, 9 grudnia, w opolskim Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym. W programie: spotkania, konferencje, panele dyskusyjne, warsztaty dla młodzieży, animacje dla dzieci oraz dużo dobrej muzyki.

- reklama -

Nie bez powodu hasło nadchodzącej edycji Festiwalu Strefa Chwały brzmi „Rodzina gwarantem bezpieczeństwa”. W obecnym zabieganym świecie ludzie nie mają dla siebie czasu, przez co umyka im wiele istotnych spraw. Organizatorzy Festiwalu aranżując spotkania, panele dyskusyjne czy konferencje, chcą zwrócić szczególną uwagę na wartości, które są podwalinami do harmonii w rodzinie. Co ważne, chcą przekonać ludzi, że warto, a nawet trzeba ze sobą rozmawiać.

W przedsięwzięciu weźmie udział wiele doświadczonych osób, którzy pracują z ludźmi. Będą to osoby duchowne, ale i świeckie – psycholodzy, pedagodzy, prawnicy, a nawet aktorzy. Ludzie doświadczeni przez życie, którzy chętnie otwierają się na potrzeby innych. Dlaczego warto uczestniczyć w tym wydarzeniu? Odpowiada Michał Fita, prezes Stowarzyszenia Artystyczno-Społecznego „Pracownia Przyszłości”, jeden z organizatorów zimowej edycji Strefy Chwały:

Festiwal odbywa się dzięki dofinansowaniu z Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Rodzina gwarantem bezpieczenstwa

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here