Koncert Arki Noego w Kuźni Raciborskiej

arka noego
Arka Noego.

W najbliższy wtorek w Kuźni Raciborskiej odbędzie się koncert rodzinny, podczas którego wystąpi lubiany przez dzieci i dorosłych zespół Arka Noego.

19 grudnia o godz. 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej odbędzie się koncert rodzinny, podczas którego wystąpi Arka Noego – kultowy dziecięcy zespół muzyczny wykonujący piosenki o tematyce religijnej. Ich utwory są znane i lubiane nie tylko przez dzieci, ale i dorosłych.

- reklama -

Impreza w Kuźni Raciborskiej będzie miała charakter prorodzinny. Podczas tego wyjątkowego, przedświątecznego koncertu obecni będą także animatorzy dla dzieci, więc oprócz muzyki dostępne będą także inne atrakcje dla najmłodszych.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatne, jednak trzeba wcześniej odebrać zaproszenia dostępne w sekretariacie Kuźni Kultury. Liczba miejsc jest ograniczona. Zaproszenia na koncert rozchodzą się jak świeże bułeczki, zatem nie warto czekać na ostatni moment. Wejściówki można odbierać w czwartek (14.12.), ponadto w piątek (15.12.), poniedziałek (18.12.) i wtorek (19.12.) w sekretariacie Kuźni Kultury, przy ul. Klasztornej 9, w Kuźni Raciborskiej, w godzinach od 8.00 do 16.00. W weekend placówka jest nieczynna.

Koncert odbędzie się dzięki dofinansowaniu z Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

kuznia koncert arka noego

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here