Gwiazdka Serc 2017 – cz. I [ZDJĘCIA]

gwiazdka serc rck raciborz
Gwiazdka Serc 2017.

Tegoroczna edycja koncertu charytatywnego odbywa się pod hasłem „800-lecie! Co o tym wiecie?”, większość występów nawiązuje do kończącego się właśnie roku jubileuszu 800-lecia praw miejskich Raciborza.

- reklama -

Tradycyjnie wierszem rozpoczął Marek Labus, a z Krakowa gości powitała z Krakowa Magdalena Walach. W pierwszej części ze skeczami wystąpili: prezydent Mirosław Lenk ze współpracownikami. Ks. Adrian Bombelek z motłochem domagającym się spalenia czarownicy, Aleksandra i Stanisław Gamrotowie przedstawili jak wyglądało leczenie w średniowieczu, zaś ekipa Eko-Okien przybliżyła historię raciborskiego browaru. za część muzyczną zapewnili: Zespół Muzyki Dawnej ze szkoły muzycznej, M. Korzonek, K. Ekiert i M. Kuder, G. Łomnicki. Szefowe RCK i MDK zaśpiewały w duecie po czesku, zaś Trio Appassionato brawurowo odegrało na skrzypcach klasyk Jana Sebastiana Bacha. Całość przeplatali konferansjerką M. Kurpis i M. Kaleta, którzy także zaprezentowali się w skeczu. Całość muzyką okrasił, co też już jest wieloletnią gwiazdkową tradycją, Pompa Band.

 

Druga galeria zdjęć – koncerty po przerwie:

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. towarzystwo wzajemnej adoracji niech się złoży po 1000zł i nie zanudza mieszkańców Raciborza głupawymi i mało inteligentnymi skeczami.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here