Maratony sylwestrowe w kinie Helios. Wygraj wejściówki

gotowi na wszystko
„Gotowi na wszystko. Exterminator”.

Kino Helios zaprasza w sylwestra na maratony filmowe. Można będzie obejrzeć filmy „Król rozrywki” i „Gra o wszystko” lub „Gotowi na wszystko. Exterminator” i „Atak paniki”.

Kino Helios w Galerii Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu 31 grudnia zaprasza na sylwestrową zabawę w towarzystwie gwiazd kina. Dwa zestawy filmów do wyboru. Przed północą, po zakończeniu pierwszych seansów, kino zaprasza wszystkich sylwestrowych maratończyków na toast noworoczny oraz poczęstunek w postaci kawy, herbaty, soków oraz słodkich i wytrawnych przekąsek.

- reklama -

ZESTAW 1
W zestawie pierwszym swój udział na ekranach zapowiedzieli m.in. Hugh Jackman, Zac Efron i Rebecca Ferguson, których zobaczymy w przepięknym musicalu „Król rozrywki”. Po przerwie na noworoczny toast za świetny nastrój odpowiedzialni będą Jessica Chastain, Kevin Costner i Idris Elba w filmie – „Gra o wszystko”.
Start: 31.12.2017, godz. 21:15 O północy toast noworoczny z lampką szampana!

ZESTAW 2
Na początek w doskonały nastrój wprowadzą widzów Agnieszka Więdłocha, Eryk Lubos i Paweł Domagała ze swoim metalowym zespołem w rozbrajającej komedii „Gotowi na wszystko. Exterminator”. Po przerwie na powitanie Nowego Roku ich miejsce zajmą m.in. Magdalena Popławska, Artur Żmijewski i Dorota Segda w filmie „Atak paniki”.
Start: 31.12.2017. godz. 21:45 O północy toast noworoczny z lampką szampana!

Więcej informacji na http://www.helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/MaratonyFilmowe/

sylwester kino helios

Konkurs!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs. Do rozdania mamy dwie pojedyncze wejściówki na maratony – zestaw do wyboru. Aby je zdobyć, należy należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: czy rok 2018 będzie rokiem przestępnym? Odpowiedzi należy wysłać do piątku 22 grudnia do godz. 15:00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać: „Maratony sylwestrowe”.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

/kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here