WOŚP 2018 w Raciborzu. Co w programie?

26. Finał WOŚP w Raciborzu. Program

14 stycznia w mieście odbywać się będzie 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Od godz. 13:00 na raciborskim Rynku odbywać się będą pokazy sprzętu strażackiego i ratownictwa technicznego, w tym – widowiskowe rozcinanie samochodów w wykonaniu raciborskich Ochotniczych Straży Pożarnych (Markowice, Brzezie, Sudół, Miedonia). Chętne osoby będą mogły poćwiczyć pierwszą pomoc na fantomach czy skosztować rozgrzewającej, wojskowej grochówki. Nie zabraknie też morsowania w lodowatej wodzie w basenie… O inne atrakcje dla uczestników finału zadbają również: Raciborski Klub OFF-ROAD SRC 4×4, Jednostka Strzelecka 3054 Racibórz, Drengowie Znad Górnej Odry oraz Crazy Club.

- reklama -

W Raciborskim Centrum Kultury przy ul. Chopina 21 od godz. 12:00 trwać będzie akcja honorowego krwiodawstwa, a od godz. 16:00 rozpocznie się Gala Skazy na Bis oraz WOŚP-owe licytacje.

W granie dla WOŚP włącza się również Szkoła Podstawowa nr 15 przy ul. Słowackiego 48, w której przewidziano wiele atrakcji, w tym domową kawiarenkę oraz możliwość rejestracji w Fundacji DKMS – Bazie Dawców Komórek Macierzystych.

Po zmroku Rynek rozświetli tradycyjne, WOŚP-owe Światełko do nieba – o godz. 20:30 dla raciborzan przewidziano widowiskowy pokaz ognia w wykonaniu grupy Labareda Fireshow.

Harmonogram 26. Finału WOŚP w Raciborzu znajdziecie na plakacie poniżej.

Racibórz: 26. Finał WOŚP - program

Podczas poprzedniego Finału WOŚP, w Raciborzu zebrano 82 024,75 zł, co było absolutnym rekordem w historii WOŚP w mieście. To, jaką kwotę uda się zebrać w tym roku, zależy również od nas.

publ. /k/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here