Przytulanka dla każdego nowo narodzonego raciborzanina [ZDJĘCIA]

raciborz usc
Upominek dla rodziców nowo narodzonych raciborzan.

W tym roku rodzice nowo narodzonych raciborzan i raciborzanek będą otrzymywali upominek. Oprócz listu gratulacyjnego z podpisem prezydenta miasta będzie na nich czekała kocyko-przytulanka dla maleństwa i coś słodkiego.

W 2017 roku na świat przyszło 505 raciborzan. – Każdy nowy mieszkaniec to dla nas powód do radości i dumy. Z początkiem stycznia dajemy temu wyraz symbolicznym upominkiem wręczanym szczęśliwym rodzicom w Urzędzie Stanu Cywilnego – podkreśla Urząd Miasta Racibórz.

- reklama -

Od wielu lat wszyscy świeżo upieczeni rodzice rejestrujący swoje dziecko w raciborskim Urzędzie Stanu Cywilnego wraz z odpisem aktu urodzenia otrzymują listowne gratulacje. W tym roku pod każdym listem podpis składa osobiście Prezydent Miasta Racibórz, a dodatkowo rodzice nowo narodzonych raciborzan i raciborzanek otrzymują upominek: kocyko-przytulankę dla maleństwa i coś słodkiego dla starszego rodzeństwa i rodziców. – To, mam nadzieję, miły gest, którym chcemy powitać nowych obywateli miasta. Wyrazić radość z ich narodzin i dołączenia do grona raciborzan. Racibórz czeka na młodych i ma im wiele do zaoferowania – mówi prezydent Mirosław Lenk.

fot. UM Racibórz
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj