Pogrywają sobie… w bibliotecznym Klubie Gier Planszowych

0
Racibórz: Biblioteka zaprasza na planszówki

Raz w miesiącu, w Eurece przy ul. Kasprowicza 12 można przysiąść do jednego ze stolików i skorzystać z bogatej kolekcji gier planszowych biblioteki.

Spotkania bibliotecznego Klubu Gier Planszowych „Pograjmy razem!” odbywają się raz w miesiącu – w wybrany piątek, od godziny 15:00.

- reklama -

Do klubu wciąż dołączają nowi gracze. Podczas pierwszego w tym roku spotkania grano m.in. w Kummikub, Jengę, Kolejkę, Na końcu języka i Dobble. Przy stolikach – jak zawsze – szeroki przekrój wiekowy klubowiczów. Planszówki łączą pokolenia, budzą ducha zdrowej rywalizacji i dobrej zabawy.

Na następne spotkanie „Pograjmy razem!” raciborska biblioteka zaprasza 16 lutego 2018 od godziny 15:00 do Eureki, przy ulicy Kasprowicza 12.

Jednocześnie już 9 lutego, nastoletni gracze (wiek 13+) mogą wziąć udział w Nocy z Grami bez Prądu. Wspólne granie rozpocznie się o godz. 20:00 i potrwa nawet do białego rana. Zapisy przyjmowane są w Eurece lub pod nr tel. 32 415 35 88. Karty zapisu do pobrania na www.biblrac.pl (szukaj w Kalendarzu wydarzenia Noc z Grami bez Prądu).

publ. /k/
Fot. MiPBP w Raciborzu

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here