Targi wędkarskie w Nędzy po raz czwarty

0
targi wedkarskie nedza
Targi wędkarskie w Nędzy.

Podczas tegorocznych targów nie zabraknie nowości na nowy sezon, interesujących prezentacji specjalistów branży wędkarskiej, renomowanych firm i ciekawych promocji.

4 marca w godz. 10:00-16:00 Stowarzyszenie Wędkarstwa Sportowego Babiczok zaprasza na IV edycję targów wędkarskich w Nędzy. W tegorocznej ofercie nie zabraknie nowości na nowy sezon, interesujących prezentacji specjalistów branży wędkarskiej, renomowanych firm czy ciekawych promocji. Bardzo bogatą ofertę dla karpiarzy i nie tylko będą prezentować zarówno stali wystawcy, jak i nowi goście. Będzie również stoisko giełdowe, na którym będzie można sprzedać lub zamienić swój sprzęt wędkarski (opcja bezpłatna). O poczęstunek jak zwykle zadbają panie ze Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych. Wstęp bezpłatny.

- reklama -

Organizatorzy zapraszają zainteresowane firmy, hurtownie i sklepy związane bezpośrednio z branżą wędkarską do prezentacji swoich możliwości i towaru. Informacje i zapisy z rezerwacją stanowisk targowych u Adama Sobeczko pod nr tel. 889 565 455. Zapisy trwają do 1 marca.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here