List do redakcji: Rusztowania blokują podjazd dla niepełnosprawnych [ZDJĘCIA]

List do redakcji: Rusztowania blokują podjazd dla niepełnosprawnych
List do redakcji: Rusztowania blokują podjazd dla niepełnosprawnych

Do naszej redakcji napisała zaniepokojona Czytelniczka w związku z zablokowanym podjazdem dla osób niepełnosprawnych do apteki Zdrowit przy ul. Nowej. – W podjeździe dla wózków zamontowano rusztowania – nie można się dostać do środka. Aptekarka raczej nie wyjdzie na ulicę obsługiwać… – oburza się Czytelniczka. 

- reklama -

 

– Apteka Zdrowit na ul. Nowej postarała się o dostępność dla osób na wózkach. NIESTETY!!! W podjeździe dla wózków zamontowano rusztowania – nie można się dostać do środka. Aptekarka raczej nie wyjdzie na ulicę obsługiwać… MYŚLENIE W NASZYM MIEŚCIE NIE ISTNIEJE!!! – napisała zaniepokojona Czytelniczka do naszej redakcji.

Budynkiem przy ul. Nowej, w którym znajduje się apteka Zdrowit, zarządza Centrum Zarządzania Nieruchomościami Domplex, które prowadzi remont obiektu. Prace rozpoczęły się w październiku. Remont elewacji miał trwać około miesiąca. Jednak w związku z koniecznością wymiany tynków prace trwają dłużej. Obecnie są wstrzymane, ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Sławomir Winciorek z Centrum Zarządzania Nieruchomościami Domplex zapewnia, że podjazd dla osób niepełnosprawnych zostanie udrożniony. – Wykonawca postara się podjazd udrożnić, żeby niedogodności dla osób niepełnosprawnych były jak najmniejsze – podkreśla Sławomir Winciorek.

Fot. Czytelniczka

/j/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj