Who Is The Killer II w RCK [ZDJĘCIA]

0
who is the killer rck raciborz
Who Is The Killer II

Turniej miał na celu wyłonienie najlepszego b-boya lub b-girl, czyli osoby tańczącej breakdance.

3 lutego w Raciborskim Centrum Kultury odbyła się druga edycja wydarzenia pod nazwą Who Is The Killer, które miała na celu wyłonienie najlepszego b-boya bądź b-girl. Podczas turnieju rywalizacja odbyła się w systemie pucharowym w formie walk 1 vs 1. Tak jak poprzednio zwycięzca otrzymał kwotę, która została zebrana z wejściówek na wydarzenie.

- reklama -

Za gramofonami znalazł się DJ FIM – pasjonat i kolekcjoner muzyki. Od wielu lat związany jest ze środowiskiem tanecznym. Za konsolą świetnie odnajduje się na zawodach bboyowych, hiphopowych i pokrewnych, natomiast w klubach łączy wiele różnych stylów muzycznych takich jak funk, soul, rap, r’n’b, breaks, drum’n’bass, pop, electro-swing, disco. Całość mocno wysycona jest groovem i podkreślona niebagatelnym warsztatem djskim. FIM zagra również podczas after party, które zaplanowano na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata.

Prowadzącymi MC’s byli reprezentanci Beat KillaZ, czyli Pirzam & Budzik. Ten mocny, sprawdzony duet na mikrofonie jest już znany z prowadzenia pierwszej edycji WITK oraz Killerów Dwóch. Budzik to także organizator ipomysłodawca Who Is The Killer & Killerów 2, a Pirzam – b-boy prowadzący i organizujący cykl imprez Who Is The Killer I & Killerów 2, lokalny MC, mistrz operowania mikrofonem.

Podczas Who Is The Killer II sędziami byli: b-boy Zawisza – Bielskill Crew (Bielsko-Biała), b-boy Sapa – BREAKNUTS Crew i b-boy Decó – Stylowa Spółka Społem.

Katarzyna Przypadło

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here