Ferie z biblioteką: Dzieci odwiedziły zoo [ZDJĘCIA]

0
biblioteka raciborz zoo
Ferie z biblioteką: Dzieci odwiedziły zoo.

Słonie, żyrafy, lwy, różne gatunki małp, egzotyczne ptaki… Uczestnicy ferii z biblioteką zobaczyli zwierzęta z całego świata.

Dzieci biorące udział w feriach z raciborską biblioteką pojechały do Chorzowa, gdzie poznały mieszkańców dzikiej Afryki, dalekiej Azji czy egzotycznej Ameryki Południowej. – Niepowtarzalną okazję do zwiedzenia chorzowskiego zoo stworzyła… Inspekcja Transportu Drogowego. Panowie Inspektorzy bardzo poważnie i skrupulatnie podeszli do swojej pracy, co niestety skończyło się spóźnieniem naszej grupy na planowaną wizytę w Planetarium. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Spacer po ogrodzie zoologicznym przeniósł dzieciaki w całkiem inny świat! – relacjonuje biblioteka.

- reklama -

Słonie, żyrafy, lwy, różne gatunki małp, egzotyczne ptactwo… Mimo szaroburej aury na dworze ten dzień był barwny, kolorowy i egzotyczny. Śmiałkowie mogli zejść także do Kotliny Dinozaurów i stanąć oko w oko ze zwierzętami, które niegdyś panowały na Ziemi. – Uśmiechnięte twarze dzieci są najlepszym dowodem na to, że wycieczka była udana i na długo zapisze się w ich pamięci. W końcu nie co dzień spotyka się twarzą w twarz bohaterów „Księgi Dżungli”, „Króla Lwa” czy „Madagaskaru”! – podkreśla raciborska biblioteka.

fot. MiPBP
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here