Zakończenie ferii z GOK-iem Kornowac [ZDJĘCIA]

gok kornowac
Zakończenie ferii z GOK-iem Kornowac.

Jako ostatnie odbyły się rozgrywki szachowe i w piłkarzyki, występ Teatru Edukacji i Profilaktyki oraz bal przebierańców.

Zakończyła się akcja z okazji ferii zimowych, którą zorganizował Gminny Ośrodek Kultury w Kornowacu. 7 lutego miały miejsce rozgrywki szachowe i w piłkarzyki. Było to ostatnie spotkanie w świetlicy w Kornowacu – wkrótce ruszy tam wyczekiwany przez wszystkich remont. – Choć wiemy, że najważniejsze nie są pomieszczenia i sprzęty, to zawsze lepiej przebywać w odnowionych miejscach. Przy pustych regałach, spakowanych zabawkach i grach i tak bawiliśmy się doskonale. Zamknęliśmy za sobą naszą świetlicę i liczymy, że niebawem wrócimy w nowe, lepsze pomieszczenia, ale jesteśmy pewni, że tak samo dobrze będziemy się tu czuć – podkreślają uczestnicy. Nad rozgrywkami czuwał Piotr Tomala, który poświęcił wiele czasu i uwagi, aby niektórych wprowadzić w świat pasjonującej i trudnej gry, jaką są szachy, a z innymi toczył zacięte pojedynki.

- reklama -

W czwartek w Domu Kultury w Kobyli gościł Teatr Edukacji i Profilaktyki Maska, który zaprezentował bajkę o zasadach bezpieczeństwa pt. „To największe jest szaleństwo, nie znać słowa bezpieczeństwo”. Dzieci zobaczyły zabawną, ale bardzo pouczającą historię o małej biedronce Aldonce, która zgubiła się w lesie, następnie została porwana, ale koniec końców wszystko skończyło się dobrze. Ferie zwieńczył bal przebierańców, który również odbył się w Kobyli. Nie zabrakło ciekawych kostiumów, zabawy z klaunami, łapania baniek mydlanych oraz oczywiście tańca i zabawy.

fot. GOK Kornowac
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here