Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w RCK. Wygraj wejściówki!

Racibórz: Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w RCK. Wygraj bilety w konkursie na FB

Dwa podwójne zaproszenia (2 x 2 os.) na występ „Maj zaczyna się we wtorek” do wygrania są w prostym konkursie na portalu społecznościowym Facebook.

10 marca Kabaret Moralnego Niepokoju zawita do Raciborza ze swoim najnowszym programem „Maj zaczyna się we wtorek”: – Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru. Stawiamy pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadamy na nie, bo głupio tak coś spytać i cisza. Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać w szkole zebranie? Wiemy, że nie tylko my mamy podobne problemy. Mają je też ludzie na Pomorzu, na Bahamach, w Nowym Jorku i w Czelabińsku. Dlatego nasz program jest na światowym poziomie. Dlatego zapraszamy na nasz „Maj” ludzi z całego świata (dobrze by było, gdyby rozumieli po polsku). Naszą intencją jest stworzenie na czas spektaklu wspólnoty myśli i zabawy, bo tylko razem damy radę, bo razem to nam mogą nafiukać – zachęca do udziału w wydarzeniu jedna z najpopularniejszych grup kabaretowych w Polsce.

- reklama -

Widzowie zapraszani są na ponad 2-godzinny program kabaretowy, po którym artyści planują spotkanie z publicznością. Początek marcowego występu zaplanowano na godz. 15:00. Liczba miejsc jest ograniczona. Na wydarzenie zaprasza Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Agencja Artystyczna ART.

Jeśli chcecie zapewnić sobie popołudnie z rozrywką na najwyższym poziomie, możecie zrobić to biorąc udział w prostym konkursie, w którym do rozdania mamy dwa podwójne zaproszenia na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju w RCK przy ul. Chopina 21.

Aby wygrać wejściówkę, wystarczy zrobić JEDNĄ prostą rzecz – w komentarzu pod wpisem na Facebooku (LINK TUTAJ) pozostawić odpowiedź na pytanie: Za co lubię Kabaret Moralnego Niepokoju?

O wygranej nie decyduje kolejność zgłoszeń – zwycięzcy konkursu wybrani zostaną przez redakcję na podstawie najciekawszej, najbardziej kreatywnej odpowiedzi. Nazwiska osób, które otrzymają darmowe, podwójne zaproszenia na kabaret, zostaną podane w portalu społecznościowym Facebook, na profilu raciborz.com.pl, 23 lutego do godz. 15:00.

W konkursie może wziąć udział każda osoba powyżej 18. roku życia, która posiada profil w serwisie facebook.com. Warunkiem bezwzględnym do uczestnictwa i otrzymania nagrody jest posiadanie profilu z danymi zgodnymi z prawdą.

W przypadku wygranej, zaproszenie nie podlega wymianie na jego wartość pieniężną. W kwestiach nieujętych w regulaminie konkursu rozstrzyga organizator.

Zdobytą wejściówkę odebrać można będzie w kasie Raciborskiego Centrum Kultury w dniu wydarzenia (10 marca br.).

Powodzenia! 🙂

Kabaret Moralnego Niepokoju: "Maj zaczyna się we wtorek"

/k/

Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook nie sponsoruje i nie uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here