Rock Up! Koncert Wyklętym. Wystąpią Heroica i Moria [WIDEO]

0
Racibórz: Heroica i Moria w DK Strzecha

Marcowy koncert zorganizowany zostanie w ramach raciborskich obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Heroica to chodząca własnymi ścieżkami patriotka, charyzmatyczna wokalistka o mocnym głosie, która bierze udział w różnych projektach muzycznych oraz nagrywa swoje własne.

- reklama -

W Raciborzu koncert artystki odbędzie się w wersji akustycznej. Na gitarze wokalistce towarzyszyć będzie Peter.

W ich wykonaniu usłyszymy autorskie utwory, takie jak „Łączka pamięta”, „Pseudonim Brzoza” (osobisty hołd wokalistki dla dziadka – żołnierza AK) czy „Dla Krystyny” (poświęcony Krystynie Krahelskiej – uczestniczce Powstania Warszawskiego, żołnierzowi AK, odznaczonej wieloma medalami).

Z końcem 2017 roku Heroica wydała swój pierwszy solowy album „Pamiętam”.

Moria to zespół z Wodzisławia Śląskiego, który powstał w 2015 roku. W swojej twórczości skupiają się na połączeniu muzyki rockowej z faktami polskiej historii. Inspiracji muzycznych poszukują w dokonaniach zespołów obracających się w nurcie progresywnego i alternatywnego rocka.

W skład zespołu wchodzą: Hajder Jacek (Dżako) – wokal, Redlicki Grzegorz (Młody) – gitara, Halfar Mirosław (Miro) – perkusja, Kempa Robert (Robson) – bass.

Koncert Rock Up! Wyklętym w DK „Strzecha” przy ul. Londzina 38 odbędzie się 2 marca (piątek), o godz. 19:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Racibórz, DK Strzecha: Rock Up! Wyklętym. Heroica i Moria

publ. /k/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here