„Player One” w kinie Bałtyk [WIDEO]

"Player One" w kinie Bałtyk

W 2045 roku ludzie znajdują ukojenie w wirtualnej rzeczywistości. Jej twórca przed śmiercią postanawia cały majątek przekazać pierwszej osobie, która znajdzie ukryte w niej „wielkanocne jajo”. Najnowszy film Stevena Spielberga można oglądać w kinie Bałtyk.

Rzeczywistość 2045 roku nie nastraja optymistycznie. Świat znajduje się na skraju upadku i pogrążenia w chaosie. Wade Watts (Tye Sheridan) czuje, że żyje, tylko gdy ucieka do OASIS — wirtualnego uniwersum, w którym większość ludzi spędza całe dnie. W OASIS można podróżować, przeżywać przygody i być kimkolwiek się zapragnie. Jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia. Ekscentryczny geniusz James Halliday (Mark Rylance), który stworzył OASIS, szuka godnego następcy. Organizuje trzyetapowy konkurs, w którym nagrodą jest olbrzymia fortuna i całkowita kontrola nad uniwersum. Wade i jego przyjaciele z „Wielkiej Piątki” podejmują wyzwanie polegające na szukaniu skarbów w zakrzywionej rzeczywistości. W fantastycznym świecie — pełnym niespodzianek, ale i niebezpieczeństw — czeka ich zadanie ważniejsze niż sam konkurs. Muszą ocalić OASIS.

- reklama -

Film „Player One” w kinie Bałtyk można oglądać do 12 kwietnia codziennie o godz. 15:00 (2D dubbing) i godz. 20:00 (2D napisy) – 10 kwietnia tylko o godz. 15:00 (2D dubbing).

Ponadto:
„Czarna Pantera” do 12 kwietnia o godz. 17:30
Klub Konesera: „Gra o wszystko” 10 kwietnia, godz. 20:00

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here