Racibórz bohaterem programów TVP Katowice

0
TVP Katowice Zgadnij Napisz Wygraj Racibórz
Programy dostępne są na stronie internetowej telewizji.

Okazuje się, że nasze miasto ciekawi nie tylko mieszkańców regionu, ale również osoby z dalszych obszarów Polski. W porogamie odkrywamy bogactwo jakie kryje w sobie Racibórz.

Telewizja Polska Katowice wyemitowała program „Zgadnij, Napisz, Wygraj”, którego głównym bohaterem było nasze miasto. Istotą programu są zagadki, które kryją za sobą pewne miejsca, wydarzenia, osoby. W pierwszym odcinku poświęconym Raciborzowi telewidzowie zmierzyli się z naszym pięknym budynkiem krwiodawstwa oraz Zakładem Wodociągów, którego podziemia stanowią unikat w skali naszego kraju. W przypadku drugiego programu widzowie musieli rozpoznać nasze Muzeum oraz przesławny browar. Nagrodą w konkursie jest weekend w Raciborzu. Musimy przyznać, że mimo skali trudności, z zagadkami poradziły sobie osoby ze stolicy województwa, dalekiego Będzina, Poraja i Dąbrowy Górniczej. Programy dostępne są na stronie internetowej telewizji. Będą one powtarzane. Nie jest to ostatnia wizyta autorów programu w Raciborzu! Kolejne odwiedziny już wkrótce, więc śledźcie uważnie również naszą regionalną telewizję.

- reklama -

oprac./A/

fot. TVP Katowice

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here