Finały Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej [ZDJĘCIA]

0
Pivexin Akademia Fitness RehaFix, mistrz ligi kobiet
Pivexin Akademia Fitness RehaFix, mistrz ligi kobiet

Leśna Perła Damons Rybnik wśród mężczyzn oraz Pivexin Akademia Fitness RehaFix wśród kobiet – te drużyny okazały się najlepsze w XXI edycji JP Telebim RLPS.

W sobotę od rana do wieczora w Arenie Rafako odbywały się mecze finałowe Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. W finale zmierzyli się Lunatycy i Leśna Perła Damons Rybnik. Po długim i emocjonującym pojedynku lepsi okazali się obrońcy tytułu – Leśna Perła – którzy wygrali 3:2. W finale ligi kobiet wywalczony przed rokiem tytuł obroniły zawodniczki Pivexin Akademia Fitness RehaFix, wygrywając z KRS TKKF Jastrząb 3:0.

- reklama -

Wyniki meczów:
o 7. miejsce: JP Telebim 13 – Omerta-Northern 2:1
o 5. miejsce: Złotnik – Eko-Okna 1:2
o 3. miejsce kobiet: Volleyball Sisters – CKZiU Inbras Lejdis 2:1
o 3. miejsce: Enter El-Bis Instal – Nowiny.pl Silesia Lubomia 3:0
Finał ligi kobiet: Pivexin Akademia Fitness RehaFix – KRS TKKF Jastrząb 3:0
Finał: Lunatycy – Leśna Perła Damons Rybnik 2:3

Liga kobiet:
1. Pivexin Akademia Fitness RehaFix (najlepsza zawodniczka: Agnieszka Breitschedel)
2. KRS TKKF Jastrząb (Elżbieta Król)
3. Volleyball Sisters (Nikola Wojtek)
4. CKZiU Inbras Lejdis (Marta Myśliwy)

Liga mężczyzn:
1. Leśna Perła Damons Rybnik (najlepszy zawodnik: Kamil Rauza)
2. Lunatycy (Mateusz Skorupa)
3. Enter El-Bis Instal (Rafał Kosmala)
4. Silesia Lubomia Nowiny.pl (Łukasz Kołodziej)
5. Eko-Okna (Martin Krzyżek)
6. Złotnik (Dariusz Besz)
7. JP Telebim 13 (Wojciech Ciecieręga)
8. Omerta Northern (Michał Dmitruk)
9. CKZiU nr 1 (Krzysztof Jarosławski)
10. Złotnik Chrzanowski (Jakub Hercog)

W przerwie między spotkaniami finałowymi wystąpił Zespół Taneczny Skaza działający przy Raciborskim Centrum Kultury.

Najlepsza zawodniczka meczu o 3. miejsce ligi kobiet: Ewa Trzos
Najlepsza zawodniczka meczu o 1. miejsce ligi kobiet: Sybilla Wiącek
Najlepsza zawodniczka całego sezonu: Aleksandra Wolanin (KRS TKKF Jastrząb)

Najlepszy zawodnik meczu o 7. miejsce: Marek Kurczyk
Najlepszy zawodnik meczu o 5. miejsce: Kamil Szerner
Najlepszy zawodnik meczu o 3. miejsce: Aleksander Siorak
Najlepszy zawodnik meczu o 1. miejsce: Łukasz Lip
Najlepszy zawodnik całego sezonu: Rafał Kosmala (Enter El-Bis Instal)

Najlepiej przyjmujący zawodnik: Kamil Krzanicki (Silesia Lubomia Nowiny.pl)
Najlepiej zagrywający zawodnik: Piotr Gonsior (Enter El-Bis Instal)
Najlepiej blokujący zawodnik: Arkadiusz Terlecki (Leśna Perła Damons Rybnik)
Najlepiej rozgrywający zawodnik: Łukasz Lip (Leśla Perła Damons Rybnik)
Najlepiej atakujący zawodnik: Damian Pyć (Lunatycy)

Katarzyna Przypadło

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here