Łobuzy i Exaited na majówce w Nędzy [ZDJĘCIA]

Łobuzy na majówce w Nędzy
Łobuzy na majówce w Nędzy

W środę w Nędzy królowało disco-polo. Wystąpiły zespoły: Łobuzy i Exaited.

Kolejny dzień majówkowej zabawy w Nędzy stał pod znakiem polskiego disco. Na początek wystąpiły Łobuzy, a publiczność mogła usłyszeć takie piosenki jak „Ona czuje we mnie piniądz” czy „Bania u Cygana”.

- reklama -

Zespół Łobuzy powstał w 2015 roku z inicjatywy menadżera muzycznego Igora Pilewicza. Zadebiutował singlem pt. „Ona czuje we mnie piniądz”, który spotkał się z natychmiastowym zainteresowaniem publiczności. W 2015 roku uzyskał status złotej płyty sprzedając się w nakładzie 10 tys. kopii, a w 2016 roku singel został wyróżniony diamentową płytą.

Po Łobuzach na majówkowej scenie w Nędzy wystąpił Exaited. Exaited to autorski projekt muzyczny Agnieszki Drewnickiej i Tomasza Sidoruka utrzymany w nowoczesnych, tanecznych rytmach dance i disco polo. Pierwszy oficjalny singiel pt. „Nie chcę” wydany w roku 2006 to autorska propozycja i początek przygody ze sceną muzyczną. W 2008 roku zespół zmienił profil na anglojęzyczny, podpisał kontrakt z wytwórnią Camey i zadebiutował na scenie wielkiej imprezy Radia Eska „Hity na Czasie” w Białymstoku z singlem „We Can Dance”. Utwór powstał przy współpracy z Alchemist Project i już po krótkim czasie okazał się letnim hitem pozostając w czołówce list radiowych m.in. gorącej dwudziestki radia Eska czy Planeta Fm.

fot. UG Nędza
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here