W Raciborzu rozpoczął się Tydzień Bibliotek

Książki
Książki

Tydzień Bibliotek będzie przebiegał pod hasłem „(DO)wolność czytania”. Raciborska biblioteka zorganizuje spotkania, konkursy, a nawet rajd rowerowy.

Rozpoczął się Tydzień Bibliotek – ogólnopolski program promocji czytelnictwa. W dniach 7-12 maja w akcję tradycyjnie już włączy się raciborska biblioteka, organizując spotkania, konkursy, a nawet rajd rowerowy. Dziś, 7 maja, Dzień Książki Sportowej w bibliotece przy Żorskiej i domowe spa w Brzeziu.

- reklama -

– Interesujesz się sportem? Masz w domu książki o tematyce sportowej? Przyjdź i podziel się wrażeniami z lektury – zapraszają organizatorzy Dnia Książki Sportowej, który odbędzie się dzisiaj o godz. 16:30 w bibliotece przy ul. Żorskiej 2. W programie przewidziano także prezentację dostępnych w bibliotece książek o tematyce sportowej takich jak: „Życiowy tie-break” (A. Niemczyk), „Bieganie nie tylko dla żółtodziobów” (B. Rodgers, S. Douglas), „Górnik Zabrze. Opowieść o złotych latach” (P. Czado) czy „Historia sportu w Zabełkowie 1908-2008” (A. i R. Drobny).

dzien ksiazki sportowej

W trakcie Tygodnia Bibliotek każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego po sportowych ekscytacjach raciborska biblioteka zaprosi dzisiaj na jeszcze jedno spotkanie, tym razem dedykowane wszystkim paniom. – Gościem specjalnym biblioteki będzie Małgorzata Kłobuch, która opowie o praktycznym zastosowaniu naturalnych kosmetyków. Pokażemy także dostępne w bibliotece tematyczne książki takie jak „Zielone kosmetyki: twoje domowe SPA” G.Nedomy, „Leki i kosmetyki z morskiej apteki” G.Schwarz czy „100 pytań do kosmetyczki” E.M.Wanke – mówi Gabriela Kolanowska, kierownik filii. Spotkanie odbędzie się o godz. 17:00 w bibliotece w Brzeziu (ul. Myśliwca 9).

domowe spa

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here