Z biblioteką na dwóch kółkach

0
Z biblioteką na dwóch kółkach
W najbliższą sobotę biblioteka zaprasza do udziału w „odjazdowym” rajdzie rowerowym wszystkich czytelników.

Biblioteka i rower? Oczywiście! Raciborska biblioteka proponuje spotkanie podróżnicze z pasjonatem rowerów Zbigniewem Kręciszem a w sobotę 12 maja zaprasza do udziału w „odjazdowym” rajdzie rowerowym wszystkich czytelników.

W czwartek 10 maja o godz. 16.30 w bibliotece w Markowicach (ul. Jordana 6) odbędzie się slajdowisko podróżnicze raciborzanina Zbigniewa Kręcisza, który opowie o swojej rowerowej wyprawie wokół Matterhorn- leżącego na granicy Szwajcarii i Włoch szóstego pod względem wysokości szczytu alpejskiego.

- reklama -

Slajdowisko Kręcisz

Dla wszystkich zainspirowanych tym spotkaniem czytelników, biblioteka ma nie lada gratkę – rajd rowerowy, organizowany w ramach ogólnopolskiej akcji pod nazwą Odjazdowy Bibliotekarz. Tegoroczny rajd wystartuje w sobotę 12 maja o godz. 11.00 z raciborskiego Rynku i przejedzie szlakiem filii bibliotecznych. Uczestnicy odwiedzą biblioteki w dzielnicach Ostróg, Płonia i Markowice. W każdej z nich nie zabranie oczywiście atrakcji dla dorosłych i dzieci w każdym wieku. Na finał w Markowicach odbędzie się integracyjny grill.

Odjazdowy Bibliotekarz

– Kolorem akcji jest pomarańczowy, dlatego mile widziane będą pomarańczowe stroje i dekoracje – mówi Grzegorz Kawalec, koordynator Odjazdowego Bibliotekarza w Raciborzu.

oprac./A/

fot. MiPBP Racibórz

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here