Pełen emocji maraton gier w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]

0
Klub Gier Planszowych po raz dziewiąty w raciborskiej bibliotece
Miłośników „planszówek” w Raciborzu nie brakuje!

Bloodborne, Jenga, Civilization czy Świat dysku… to tylko niektóre z tytułów gier planszowych, które poszły w ruch w trackie kolejnego, maratonu gier w raciborskiej bibliotece, który odbył się już po raz dziewiąty.

Jak najlepiej rozpocząć weekend? Raciborska biblioteka podpowiada: w miłym towarzystwie i przy planszówkach. Kolejne spotkanie Klubu Gier Planszowych, które odbyło się w ubiegły piątek potwierdziło, że miłośników „planszówek” w Raciborzu nie brakuje!

- reklama -

Przypomnijmy, Klub Gier Planszowych powstał we wrześniu ubiegłego roku z myślą o osobach, które lubią gry ale nie mają z kim grać albo po prostu chcą kreatywnie spędzić czas po lekcjach lub pracy – niekoniecznie siedząc przed TV lub komputerem. Biblioteka posiada już pokaźny zbiór gier, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście na spotkania można także przynieść swoją ulubioną planszówkę i „podzielić” się nią z innymi uczestnikami.

Kolejny maraton gier odbędzie się w piątek 15 czerwca o godz. 15.00 w Wypożyczalni i Czytelni Naukowej przy raciborskim Rynku (wejście od ul. Rzeźniczej).

oprac./A/

fot. MiPBP w Raciborzu

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here