Remont przy ZUS – utrudnienia w ruchu

0
Remont przy ZUS Racibórz
Prace remontowo-budowlane prowadzone są zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku ZUS.

Trwają prace budowlane parkingu przy inspektoracie ZUS w Raciborzu. W związku z tym wprowadzono zmiany w organizacji ruchu przy instytucji.

Budowa parkingu przy inspektoracie ZUS w Raciborzu rozpoczęła się 24 maja. Dzięki tej inwestycji powstaną dodatkowe miejsca parkingowe wraz z wydzielonymi stanowiskami dla osób niepełnosprawnych. W planach inwestorskich przewidziane jest też poszerzenie pasa przejazdowego przed budynkiem. W związku z prowadzonymi robotami budowlanymi wjazd i wyjazd z terenu inspektoratu będzie odbywał się dotychczasową drogą wyjazdową, stanowiącą przedłużenie ulicy Łąkowej. Do zakończenia remontu miejsca parkingowe dla klientów nie uległy zmianie. Natomiast wejście do budynku jest możliwe tylko od strony pochylni dla osób niepełnosprawnych. Planowany czas zakończenia prac to koniec lipca.
W samym budynku inspektoratu już od trzech tygodni prowadzone są prace modernizacyjne. Przebudowywana jest Sala Obsługi Klienta. Będzie więcej miejsca w strefie oczekiwania, jak również dogodniejsze stanowiska przy bezpośredniej obsłudze. Obecnie obsługa klientów przebiega bez zakłóceń i odbywa się w części dostępnej od wejścia przy podjeździe dla osób niepełnosprawnych. Przebudowa SOK ma zakończyć się w sierpniu.

- reklama -

Remont przy ZUS Racibórz

ZUS Racibórz

oprac./A/

fot. ZUS Racibórz

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here