Unia Racibórz zdobyła trzy cenne punkty [ZDJĘCIA]

KS Unia Racibórz – GKS Dąb Gaszowice

Na stadionie przy Srebrnej padło w sumie siedem bramek. Było to pierwsze zwycięstwo Unitów pod wodzą nowego trenera, Pawła Krzysztoporskiego.

W meczu „o sześć punktów” walcząca o utrzymanie Unia Racibórz zmierzyła się z sąsiadem w tabeli – Dębem Gaszowice. Spotkanie lepiej rozpoczęli przyjezdni, którzy po 11 minutach prowadzili już 2:0. Wtedy worek z golami rozwiązał Mateusz Kocot. Dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, a tuż przed zakończeniem pierwszej połowy swoje trafienie dołożył Jonatan Domin. Po przerwie znów najskuteczniejszy okazał się Kocot, zdobywając kolejne dwie bramki. Ostatecznie Unia wygrała z Dębem 5:2. Było to pierwsze zwycięstwo pod wodzą nowego trenera, Pawła Krzysztoporskiego.

Spotkanie sędziował arbiter Ekstraklasy – Piotr Lasyk, który poprowadził ostatnio także finał Pucharu Polski Arka Gdynia – Legia Warszawa.

KS Unia Racibórz – GKS Dąb Gaszowice 5:2 (3:2)