Czerwcowy Turniej Przedszkolaków w Raciborzu [ZDJĘCIA]

0
Czerwcowy Turniej Przedszkolaków

Pięć drużyn walczyło w konkurencjach literackich i sportowych poświęconych twórczości H.Ch. Andersena.

We wtorek odbył się kolejny, pełen emocji Czerwcowy Turniej Przedszkolaków organizowany przez bibliotekę na Ostrogu przy współpracy z Zespołem Szkół Specjalnych w Raciborzu. Tym razem konkurencje literackie i sportowe poświęcone było twórczości H.Ch. Andersena.

- reklama -

Do turniejowych zmagań przystąpiło w tym roku pięć pięcioosobowych drużyn. Na uczestników jak zwykle czekało mnóstwo wesołej zabawy, ale też zdrowej rywalizacji. Konkurencje sportowe przeplatane były literackimi, a wszystkie związane były z bohaterami najbardziej znanych baśni Andersena.

Pierwsze miejsca zajęło Przedszkole nr 15. Druga była drużyna z Przedszkola nr 11, natomiast na najniższym stopniu podium znalazły się dzieci z Raciborskiego Centrum Opieki nad Dziećmi (Elfik). Czwartą lokatę wywalczyło Przedszkole nr 20, a na piątym miejscu znalazł się Zespół Szkół Specjalnych. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, a trzy pierwsze zespoły dodatkowo nagrody książkowe. Na finał raciborska biblioteka zaprosiła wszystkich uczestników, a także uczniów młodszych klas Zespołu Szkół Specjalnych na spektakl „Królowa śniegu” w wykonaniu aktorów ze Studia Teatralnego w Trzebini.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here