Margaret i De Mono – to już ten weekend!

0
Dni Raciborza
Dni Raciborza
Dni Raciborza 2018 właśnie się rozpoczęły! Przez trzy dni na pl. Dominikańskim będzie trwał Jarmark św. Marcelego. W sobotę będzie miało miejsce Pływadło, a także występy na pl. Długosza. Gwiazdą wieczoru będzie Margaret. Na niedzielę zaplanowano kolejne atrakcje, m.in. Intronizację Króla Kurkowego i koncerty. Wieczorem wystąpi zespół De Mono.

Dni Miasta już się rozpoczęły. Przez cały weekend będzie na raciborzan i przyjezdnych czekać jarmark Świętego Marcelego. Na kramach wystawców znaleźć będzie można smakowite specjały takie jak miody, gofry, pączki. Na stoiskach znajdzie się także rękodzieło, na przykład fantastyczne drewniane zabawki i robiące furorę spinki dla dziewczynek.

- reklama -

W sobotę nad Odrą powitamy pływadła. Ta urocza flotylla chyba najbardziej oryginalnych „machin” pływających już po raz dziewiętnasty powędruje w kierunku Kędzierzyna. Będzie na co popatrzeć. W sobotę na Placu Długosza Miasto Racibórz przygotowało atrakcję dla fanów muzyki alternatywnej. Zespół Administratorr Elektro to jedna z bardziej awangardowych formacji, którą będzie można posłuchać tego lata w całym regionie. Wcześniej o 16.30 zagra grupa Borys z Opawy. Ich bębny mają magiczną moc, więc zapraszamy serdecznie na występ.

Wisienką na torcie będzie koncert młodej i niezwykle utalentowanej dziewczyny, która podbiła serce tysięcy fanów w Polsce – Margaret. Na jej występ zapraszamy o godzinie 20.30 na Placu Długosza.

W niedzielę dzień upłynie pod znakiem spokojniejszej, co absolutnie nie znaczy nudnej, muzyki. Big Band Państwowej Szkoły Muzycznej, młodzieżowy chór Wodzisławia Śląskiego i nasza wspaniała Plania wraz z zespołem The Chance będą umilać nam cas na Placu Długosza aż godziny 19.30. A wtedy… Zagra dla was legenda polskiego rocka De Mono!

Oprócz tego nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych i pierwszego w historii wystrzału z działa na bulwarach. Zapraszamy Serdecznie!

Urząd Miasta Racibórz

oprac./A/

fot. Urząd Miasta Racibórz

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here