ZSS oraz Ekonomik mają nowych dyrektorów

Zarząd powierzył funkcje nowym dyrektorom
Nowi dyrektorzy przyjęli gratulacje i najlepsze życzenia w kierowaniu placówką.

Zarząd Powiatu Raciborskiego powierzył funkcje nowym dyrektorom. Funkcje  dyrektorów placówek objęli: Pani Agata Wieczorek i Pan Paweł Ptak.

19 czerwca Zarząd Powiatu Raciborskiego oficjalnie wręczył powierzenie funkcji:
dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu Pani Agacie Wieczorek;
dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu Panu Pawłowi Ptakowi.

- reklama -

W wyniku rozstrzygniętych konkursów funkcje dyrektorom zostały powierzone na okres od 1 września 2018 roku do 31 sierpnia 2023 roku. Dyrektorzy przyjęli dziś gratulacje i najlepsze życzenia w kierowaniu placówką.

Agata Wieczorek posiada kwalifikacje do nauczania j. polskiego, oligofrenopedagogiki. Od 1 września 2013 r. pełniła funkcję wicedyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu. Jest nauczycielem dyplomowanym. Ma 24-letni staż pracy pedagogicznej. W czasie spotkania z zarządem poruszyła kwestię budowania dobrego wizerunku szkoły jako miejsca przyjaznego uczniom, zapewniającego bezpieczeństwo i wysoki poziom kształcenia.

Paweł Ptak jest nauczycielem przedmiotów ekonomicznych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu. Ma 12-letni staż pracy pedagogicznej. Jest nauczycielem dyplomowanym. Podczas spotkania z członkami zarządu podkreślił, że zależy mu na dobrej organizacji pracy nauczycieli. Dyrektor poinformował, że chciałaby sięgać po fundusze zewnętrzne na realizację przedsięwzięć dla uczniów i nauczycieli. Ponadto zwrócił szczególną uwagę na promocje szkoły w perspektywie przyszłych naborów.

oprac./A/

fot. Starostwo Powiatowe w Raciborzu

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj