Plebania w Zawadzie Ks. pójdzie pod młotek

0
Była plebania w Zawadzie Ks. Ogłoszono przetarg
Budynek dawnej plebani w Zawadzie Książęcej.

Ogłoszono przetarg na sprzedaż byłej plebani w Zawadzie Ks. (Gmina Nędza). Nieruchomość z budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym położona jest przy trasie do Raciborza.

20 sierpnia w Urzędzie Gminy Nędza odbędzie się przetarg na sprzedaż nieruchomości w Zawadzie Książęcej. Pod młotek pójdzie budynek dawnej plebanii z działką o powierzchni 0,1582 ha.

- reklama -

Cena wywoławcza nieruchomości to 59 tys. zł (wcześniej 70 tys. zł) plus należny podatek VAT. Wadium w wysokości 5 tys. zł zainteresowani mają czas wpłacić do 14 sierpnia.

Nieruchomość położona jest w Zawadzie Książęcej przy ulicy Raciborskiej. Działka jest zabudowana budynkiem mieszkalnym w zabudowie wolnostojącej – budynek byłej plebanii. Nieruchomość jest wyposażona w urządzenia infrastruktury technicznej, takie jak: energia elektryczna, instalacja wodociągowa. Ścieki odprowadzane są do własnego szamba. Otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz tereny upraw polnych.

Nieruchomość z budynkiem mieszkalnym (była plebania) oraz budynkiem gospodarczym położona jest przy drodze asfaltowej na trasie do Raciborza.

Szczegóły dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Nędza w zakładce przetargi na mienie gminne: KLIK

oprac./A/

fot. Urząd Gminy Nędza

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here