Dzienne Archiwum: 2 września 2018
Przez Wojnowice przeszedł korowód dożynkowy [ZDJĘCIA]
Sezon dożynkowy w pełni. 2 września za plony dziękowano m.in. w Wojnowicach. Po południu spod kościoła wyruszył kolorowy korowód.
Katarzyna Przypadło
Festiwal Raciborskiej Ulicy FRU [ZDJĘCIA]
W programie znalazły się żywe rzeźby, muzyka, teatr, iluzja i magia oraz społeczno-artystyczna rewitalizacja Długiej.
1 września na ul. Długiej w Raciborzu odbyła się druga...
„Wesele Żydowskie” w ramach Festiwalu Raciborskiej Ulicy [ZDJĘCIA]
W wydarzeniu wzięli udział aktorzy i zespół muzyczny Midraszowego Teatru Żydowskiego oraz Zamkowa Grupa Teatralna, a całość uświetnił zespół muzyczny Folkowy Śląsk.
W sobotni wieczór...
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Mondioringu w Nędzy [ZDJĘCIA]
Na pierwszych Mistrzostwach Polski swoje umiejętności zaprezentowało ponad 30 czworonogów.
Miłośnicy psich sportów mogli w weekend w Nędzy spotkać się z najlepszymi zawodnikami z całej...




![Zespół Pieśni i Tańca ŚLĄSK z koncertem w Brzeziu [ZDJĘCIA] [WIDEO]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/Zespol_SLASK_DSC01419.jpg)
![Duet Kowalewska & Kuder prezentuje nowy singiel „Twist” [WIDEO] Kowalewska & Kuder](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/2-twist-kowalewska-kuder.jpg)





![Mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju wsparli ptaki w miejskiej akcji ekologicznej [ZDJĘCIA] Mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju wsparli zimujące ptaki w miejskiej akcji ekologicznej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/jastrzebie-zdroj-ptaki.jpg)
![Przedszkolaki zaśpiewały kolędy w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Przedszkolaki zaśpiewały kolędy w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przeglad-koled.jpg)

![Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu [ZDJĘCIA] Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przedszkole-nr-10.jpg)
![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)

![Przez Wojnowice przeszedł korowód dożynkowy [ZDJĘCIA] Dożynki w Wojnowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2018/09/dozynki-wojnowice-324x235c.jpg)
![Festiwal Raciborskiej Ulicy FRU [ZDJĘCIA] Festiwal Raciborskiej Ulicy FRU](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2018/09/festiwal-raciborskiej-ulicu-fru-324x235c.jpg)
![„Wesele Żydowskie” w ramach Festiwalu Raciborskiej Ulicy [ZDJĘCIA] Midraszowy Teatr Żydowski: Widowisko „Wesele Żydowskie”](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2018/09/midraszowy-teatr-zydowski-raciborz-wesele-fru-324x235c.jpg)
![Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Mondioringu w Nędzy [ZDJĘCIA] Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Mondioringu w Nędzy](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2018/09/miedzynarodowe-zawody-monioringu-nedza-324x235c.jpg)





![Nowi podoficerowie w Śląskim Oddziale Straży Granicznej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/straz-graniczna-slosg-raciborz.jpg)