Debata prezydencka na żywo na kanale YouTube

DEBATA PREZYDENCKA

17 października odbędzie się Debata Prezydencka 2018, w której udział wezmą kandydaci na fotel Prezydenta Raciborza.

Kandydaci na urząd Prezydenta Miasta Racibórz zostali zaproszeni do merytorycznej debaty, która odbędzie się 17.10.2018 (środa), o godz. 19.00. Debata będzie emitowana na żywo na kanale YouTube (kanał Racibórz24).

- reklama -

Plan debaty:
1. Runda Redaktorów Naczelnych
2. Runda Kandydatów
3. Runda Internautów

Moderator prowadzący: Zuzanna Szreder
Redaktorzy Naczelni: Ireneusz Burek, Grzegorz Wawoczny, Mariusz Weidner,
Moderator Internautów: Kamila Besz / Radio Vanessa

Pomysłodawcą i inicjatorem debaty prezydenckiej jest Odyseusz Olbiński (organizator m.in. Intro Festivalu) oraz Maciej Musioł (Ostróg.Net). Do tej pory swój udział w debacie potwierdzili dwaj kandydaci: Robert Myśliwy oraz Mirosław Lenk. Aby faktycznie doszło do debaty, swoją obecność potwierdzić muszą przynajmniej trzej kandydaci.Dariusz Polowy wstępnie zadeklarował swój udział, natomiast ze strony Ludmiły Nowackiej i Michała Fity na razie brak odpowiedzi w tej sprawie. Zamknięta dla publiczności debata ma odbyć się w Hotelu Racibor.

Rozmowę poprowadzą redaktorzy: Ireneusz Burek (raciborz.com.pl), Mariusz Weidner („Nowiny Raciborskie”), Grzegorz Wawoczny (naszraciborz.pl). W trakcie debaty każdy kandydat będzie mógł skierować dwa pytania swoim kontrkandydatom.

Podczas trwania debaty, rónież internauci będą mogli zadawać pytania. 20 wybranych przez Kamilę Besz pytań, zostanie zadana Kandydatom w czasie rzeczywistym. Taka forma publicznej debaty, emitowanej na żywo w internecie to pójście z duchem czasu. Taki sposób komunikacji między mieszkańcami, a kandydatami na Prezydenta Raciborza to krok ku społeczeństwu, który ma ułatwić wybór podczas oddawania głosu podczas Wyborów.

Patroni techniczni:
Ostrog. net (obraz)
BB Group Agency (dźwięk)
Hotel Racibor (zaplecze)

Patroni medialni:
Raciborz.com.pl

Naszraciborz.pl
Nowiny.pl
Radio Vanessa

oprac./A/

- reklama -

4 KOMENTARZE

  1. Biorąc pod uwagę ostatni wywiad tej Pani „Redaktor” w radio z M. Lenkiem to nie wiem czy autorka tak stronniczego wywiadu powinna być moderatorką…

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj