Promocja Raciborza na targach w Szanghaju

promocja Raciborza w Szanghaju

Chiny to państwo w dużej mierze utożsamiane z rewolucją gospodarczą, potężnymi inwestycjami i innowacyjnymi technologiami. Właśnie tam, podczas China International Import Expo, będą promowane firmy z Raciborza.

Podczas jednych z najbardziej prestiżowych targów gospodarczych na świecie China International Import Expo, które zorganizowane będą w dniach 5 – 10 listopada w Szanghaju, pojawi się również Racibórz. Na targach będzie wystawiać się Śląskie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera. Z uwagi na bardzo dobrą współpracę z organizacją nasze miasto przedstawi raciborskie firmy podczas tego nadzwyczaj ważnego dla globalnej gospodarki wydarzenia.

- reklama -

Propozycja Śląskiego Centrum Inwestora i Eksportera to skutek naszych działań z zakresu promocji gospodarczej. Nasi partnerzy z tej organizacji wsparcia biznesu zwrócili uwagę na prowadzoną przez Miasto bardzo aktywną politykę wspierania przedsiębiorczości oraz obsługi i pozyskiwania inwestorów. Dzięki prowadzonym licznym działaniom, w tym przeprowadzonej ogólnopolskiej kampanii promocyjnej Racibórz stał się rozpoznawalny jako miejsce przyjazne biznesowi.

oprac./R/

fot. UM Racibórz

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj