Klub gier planszowych w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]

1
Klub gier planszowych w raciborskiej bibliotece

W Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Raciborzu odbył się kolejny maraton planszówek.

„Podaj dalej”, „Zakazana wyspa”, „Jenga”, „Splendor”, „Kot Stefan” czy „Złoto Bohaterów” – te i inne tytuły gier przez ponad sześć godzin królowały na stołach Wypożyczalni i Czytelni Naukowej, gdzie odbyło się kolejne spotkanie Klubu Gier Planszowych. Uczestnicy tradycyjnie mogli skorzystać z pokaźnego zbioru gier udostępnionego przez bibliotekę, ale mogli także przynieść swoje ulubione planszówki i podzielić się nimi z innymi uczestnikami.

- reklama -

Teraz miłośnicy gier idą o krok dalej i oprócz działalności klubu, chcą również doposażyć bibliotekę w kilkadziesiąt tytułów gier planszowych oraz zorganizować I Raciborski Festiwal Gier Planszowych. Wszystko w ramach projektu „Biblioteka Gier Planszowych” zgłoszonego do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Na projekt można zagłosować do 28 października na stronie internetowej Urzędu Miasta.

Kolejne spotkanie Klubu Gier Planszowych odbędzie się 23 listopada.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. Dominika36

    Niech stworzą jeszcze grupę dla najmłodszych z planszówkami na ich etapie. Z Alexandra bardzo często po promocji w marketach można znaleźć to nie będzie to jakiś wielki koszt. A chętnie bym syna zapisała.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here