Sukces zapaśników Unii na zawodach w Krakowie [ZDJĘCIA]

MKZ Unia Racibórz Zawody w Krakowie
Zawodnicy MKZ Unia Racibórz pokazali świetną formę na międzynarodowym turnieju zapaśniczym w Krakowie. W klasyfikacji drużynowej Unia Racibórz uplasowała się na drugim miejscu.

Kolejny bardzo udany start zanotowali zapaśnicy MKZ Unia Racibórz, którzy w Krakowie (20.10) wzięli udział w Międzynarodowym Memoriale im. Władysława Bajorka w stylu klasycznym. W turnieju wystartowało 220 zawodników z Polski, Czech, Ukrainy i Białorusi. W rywalizacji najmłodszych dwa pierwsze miejsca wywalczyli Szymon Nieckarz i Ignacy Kosmala, a Piotr Tomaszewski był trzeci. W gronie młodzików unici zdobyli cztery brązowe medale: Kajetan Jakubowski (38 kg), Szymon Sosnowski (52 kg), Andrea Ratajczak (75 kg) i Karol Staniewicz (85 kg). W grupie kadetów zwycięstwa odnieśli Piotr Stolarczyk (51 kg) i Tomasz Wawrzyńczyk (110 kg). Na drugich pozycjach zawody ukończyli Miłosz Kuźnia (60 kg) oraz Krzysztof Prasek (71 kg). Natomiast trzecie miejsca zajęli Kamil Czarnecki (65 kg), Dawid Mkrtchyan (80 kg) i Kamil zakrzewski (110 kg). W klasyfikacji drużynowej Unia Racibórz uplasowała się na drugim miejscu. Pierwszą pozycję zajął Olimpijczyk Radom, a trzecią ekipa Białorusi.